sobota, 27 października 2018

Ceremonia dźwięku - zagra Camila i Arleta

   Trzygodzinna
CEREMONIA DŹWIĘKU 

Kiedy: 9 grudnia (niedziela)
godz.18.00 - 21.00
Miejsce: Hotel Maria, sala Marysieńka, 
ul. Wrocławska 134b (dzielnica Szczawienko)

wstęp: 60 zł, dzieci do lat 14 bezpłatnie, maluchy w ciszy przygotowane przez rodziców

Właściwości dnia: uszlachetnienie, transformacja, ponowne zjednoczenie, ciało świetlane, aktywacja do wzrostu, ekstaza wolności.

W ten wyjątkowy zimowy wieczór, zapraszamy Cię na niezwykłą muzyczną, duchową podróż. W Świat magicznych dźwięków i kosmicznych instrumentów. Do krainy, gdzie będziesz mógł odczuć siebie i doświadczyć Przestrzeni swojego SERCA, gdzie moc Uzdrawiających Pieśni, Mantr i śpiewu intuicyjnego rozświetli Twoje Ciało i Duszę a cudowne dźwięki zabiorą Cię w odlegle rejony wszechświata i Matki Ziemi.

Koncert łączy dwie piękne kobiece energie i moc wspaniałych instrumentów zagra dla Was 
Camila Vatral  i Arleta Em

oraz 6 gongów, dwa komplety mis kryształowych, harfa kryształowa, dzwony rurowe, misy terapeutyczne, bębny szamańskie, kamertony, kije deszczowe, grzechotki, ocean drum, sansule, tingsze, shrutibox, a także usłyszysz mantry i otwierające serce śpiewy.

To będzie prawdziwa uczta muzyczna dla Duszy, Ciała i Twojego Serca.

PROWADZĄCA:


Camila Vatral – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, Malarka, Nauczycielka Vedic Art, Uzdrowicielka Rekonektywna, Artystka Intuicyjna. Pracuje z ciałem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała ok 500 koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty i masaże oraz koncerty z kryształowymi misami. 

Arleta Em – pasjonatka zdrowego trybu życia i alternatywnych metod leczenia z dużym 
doświadczeniem pedagogicznym i terapeutycznym. Ukończyła czterostopniowe szkolenie Masażu Dźwiękiem otrzymała Certyfikat Akademii Petera Hess'a. Prowadzi sesje indywidualnie i grupowe relaksacje przy dźwiękach gongów, mis i innych, nie tylko archaicznych instrumentów. Współpracuje z innymi muzykami, współtworzy projekt Soul Awakening – z Michałem Esz i Bartem Warkoczem, od kilku lat organizuje Pudże Dźwiękowe i Rytuały Mocy ze Sławomirem Sówką i Izabelą Wołowiec z Austrii. Mistrzyni gongu - gry na gongu uczyła się u nauczycieli ze szkoły Petera Hess’a i Dona Conreaux, z którym osobiście spotkała się w 2015 roku.


Zapraszamy:
Kryształowy Portal przy współpracy z Orientalnymi Klimatami

tel. kontaktowy: 793 401 272

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz