poniedziałek, 2 października 2017

Indywidualne sesje oczyszczajaące i uwalniające

Sesje indywidualne 
z Izabelą Wołowiec i Sławomirem Sówką
gośćmi z Austrii
7 – 9 lutego 2018 Wałbrzych


O sesjach:
Celem sesji indywidualnych jest oczyszczenie na różnych poziomach energetycznych. Udana sesja prowadzi do kreatywnych impulsów w życiu, prawdziwego szacunku dla samego siebie, wspiera rozwój emocjonalny i duchowy.
Jeśli przepływ energii pomiędzy częściami ciała, organami i komórkami nie jest optymalny, sesja pomoże odnaleźć emocjonalne i duchowe przyczyny, stać się bardziej samodzielnym i świadomie wspierać proces uzdrawiania w leczeniu medycznym. Skuteczne oczyszczenie prowadzi do poszerzonej świadomości własnych zdolności samouzdrawiania i ich aktywacji.
Podczas sesji indywidualnych oczyszczamy również całą aurę z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur. Pracujemy również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad i sprawiają, że czujemy się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu i czujemy się niestabilni emocjonalnie. Rezultatem jest to, że bardziej doceniamy i wykorzystujemy nasze doświadczenia, talenty i możliwości.
Koszt :
Koszt 150 zł, czas: 60 – 75 minut, w terminach od 7 do 9 lutego 2018r.
Do tygodnia w razie potrzeby istnieje możliwość, jeśli jest taka potrzeba, bezpłatnej konsultacji przez skyp'a. W późniejszym terminie koszt sesji przez  skyp'a – 120 zł.  


Kiedy: 
               Czwartek – 8 lutego, godz. 10:00, 11:30, 13:00, 14.30, 16.00, 18.30
               Piątek – 9 lutego, godz. 10:00, 11:30, 13:00 (Iza), 14.30 (Iza)


Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu, nr tel. 793 401 272

Gdzie odbędą się sesje: Wałbrzych, dzielnica Piaskowa Góra, miejsce do potwierdezniaPROWADZĄCY SESJE:

             Izabela Wołowiec - psychotronik, kulturoznawca, ukończyła Studium Psychotroniczne w Łodzi i Kulturoznawstwo w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, zajmuje się uzdrawianiem duchowym, (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody, tancem, astrologią, malarstwem i ceramiką. Prowadzi sesje uzdrawiania duchowego w Polsce, Austrii, Włoszech i Niemczech. Wspólnie ze Sławomirem Sówką prowadzi działalność koncertową, grając muzykę improwizowaną. Mieszka i tworzy w Karyntii (Austria).Sławomir Adam Sówka - bioterapeuta (Austria), mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Nowy Jork), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem i improwizacją, dwa własne nagrania CD, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.


PONIŻEJ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT SESJI 

  Sesje indywidualne mogą mieć również następujące działanie (wszystkie tematy):
 • dają ciału siły życiowe
 • wspierają klienta, aby odnalazł psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe przyczyny swoich symptomów i chorób
 • uwalniają blokady energetyczne i obce energie
 • wspierają świadomość zdolności samouzdrawiania i ich aktywację
 • polepszają jakość snu u dorosłych i dzieci, pomagają usunąć problemy związane z zasypianiem czy wybudzaniem się
 • pomagają przy migrenie i bólach głowy
 • prowadzą do przemiany fałszywych przekonań i wzorców w relacjach poprzez pracę z własnymi, uzdrawiającymi, wewnętrznymi obrazami (pojednanie z wewnętrznym dzieckiem, wewnętrzną rodziną, etc.)
 • usuwają ograniczające i destrukcyjne programy zapisane w naszym systemie, jak na dysku komputera, np. program cierpienia, bycia ofiarą, obwiniania i karania siebie, przejmowania cierpienia innych na siebie, „nikt mnie nie kocha”, etc.
 • wspierają energetycznie osoby po przebytej długiej chorobie
 • wnoszą więcej lekkości, większą koncentrację, przetwarzają wewnętrzny niepokój i brak relacji u nastolatków
 • prowadzą do większej koncentracji i równowagi pomiędzy potrzebą ruchu i spokoju u dzieci
 • wspierają powstawanie nowych perspektyw, wolnych od iluzji i manipulacji
 • pomagają każdemu być bliżej samego siebie

Każdy termin jest jednocześnie praktyczną pomocą życiową, pomocą w samopomocy.
 Sesje indywidualne są również możliwe wtedy, kiedy temat jeszcze się nie wykrystalizował, ale istnieje rezonans z naszą energią.
  W ciągu dwóch tygodni od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką nieodpłatną pomoc telefonicznie. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.

ZapraszamyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz