wtorek, 1 stycznia 2019

Indywidualne sesje oczyszczajaące i uwalniające ze Sławomirem Sówką

Sesje indywidualne 
 ze Sławomirem Sówką z Austrii
28, 29 marca i 1 kwietnia 2019  w Wałbrzychu


O sesjach:
Celem sesji indywidualnych jest oczyszczenie na różnych poziomach energetycznych. Udana sesja prowadzi do kreatywnych impulsów w życiu, prawdziwego szacunku dla samego siebie, wspiera rozwój emocjonalny i duchowy.
Jeśli przepływ energii pomiędzy częściami ciała, organami i komórkami nie jest optymalny, sesja pomoże odnaleźć emocjonalne i duchowe przyczyny, stać się bardziej samodzielnym i świadomie wspierać proces uzdrawiania w leczeniu medycznym. Skuteczne oczyszczenie prowadzi do poszerzonej świadomości własnych zdolności samouzdrawiania i ich aktywacji.
Podczas sesji indywidualnych oczyszczamy również całą aurę z ciężarów, myślokształtów, skorupy energetycznej i innych negatywnych struktur. Pracujemy również z lękami, uwalniając je. Są one jedną z wielu blokad i sprawiają, że czujemy się niedowartościowani, niedocenieni, trudno nam zmienić kierunek w życiu i czujemy się niestabilni emocjonalnie. Rezultatem jest to, że bardziej doceniamy i wykorzystujemy nasze doświadczenia, talenty i możliwości.
Koszt :
Koszt 150 zł, czas: 60 – 75 minut.

Kiedy: 
           
Czwartek – 28 marca, godz. 10:00, 11:30, 14.00
Piątek: 29 marca, godz.  10:00, 11:30, 14.00, 15.30, 17.00
Poniedziałek – 1 kwietnia, godz. 10:00, 11:30, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00, 20.30

Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu, nr tel. 793 401 272

Gdzie odbędą się sesje: 
Wałbrzych, ul. Podwale 1, dzielnica Podzamcze, studio masażu ANTRE w pobliżu Spółdzielni Mieszkaniowej, za zielona bramką, po lewej stronie - patrz uważnie :) w razie potrzeby dzwoń... 793 401 273.

PROWADZĄCY SESJE:                                        dr Sławomir Sówka 
bioterapeuta (Austria), coach i trener, mistrz gongu, 12 lat w badaniach nad alergiami i nowotworami (Wiedeń, Zurych, Nowy Jork), liczne publikacje naukowe (allergologia), wykształcenie bioterapeutyczne u Tadeusza Starka, Dona Conreaux i Lorenza Wiesta, dyplomowany pedagog rytmu (TaKeTiNa Reinharda Flatischlera), 15-letnie doświadczenie  z różnorodnością dźwięków gongu, ich działaniem, rytmem, improwizacją i śpiewem alikwotowym, projekty muzyczne z harfistką i kompozytorką Moniką Stadler i Donem Conreaux, dwa własne nagrania CD, twórca i producent Festiwalu Kazimierskie Inspiracje, aktualnie prowadzi warsztaty, kąpiele w dźwiękach gongów, rytuały, ustawienia rodzinne, wykłady i sesje indywidualne poza krajem również w Austrii, Niemczech, Anglii, Włoszech i Hiszpanii, jego naturalne silne połączenie z duszą od wczesnego dzieciństwa pozwala mu dotrzeć do kluczowych problemów w życiu danego człowieka i wspierać go w jego rozwoju.

PONIŻEJ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT SESJI 

  Sesje indywidualne mogą mieć również następujące działanie (wszystkie tematy):
 • dają ciału siły życiowe
 • wspierają klienta, aby odnalazł psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe przyczyny swoich symptomów i chorób
 • uwalniają blokady energetyczne i obce energie
 • wspierają świadomość zdolności samouzdrawiania i ich aktywację
 • polepszają jakość snu u dorosłych i dzieci, pomagają usunąć problemy związane z zasypianiem czy wybudzaniem się
 • pomagają przy migrenie i bólach głowy
 • prowadzą do przemiany fałszywych przekonań i wzorców w relacjach poprzez pracę z własnymi, uzdrawiającymi, wewnętrznymi obrazami (pojednanie z wewnętrznym dzieckiem, wewnętrzną rodziną, etc.)
 • usuwają ograniczające i destrukcyjne programy zapisane w naszym systemie, jak na dysku komputera, np. program cierpienia, bycia ofiarą, obwiniania i karania siebie, przejmowania cierpienia innych na siebie, „nikt mnie nie kocha”, etc.
 • wspierają energetycznie osoby po przebytej długiej chorobie
 • wnoszą więcej lekkości, większą koncentrację, przetwarzają wewnętrzny niepokój i brak relacji u nastolatków
 • prowadzą do większej koncentracji i równowagi pomiędzy potrzebą ruchu i spokoju u dzieci
 • wspierają powstawanie nowych perspektyw, wolnych od iluzji i manipulacji
 • pomagają każdemu być bliżej samego siebie

Każdy termin jest jednocześnie praktyczną pomocą życiową, pomocą w samopomocy.
 Sesje indywidualne są również możliwe wtedy, kiedy temat jeszcze się nie wykrystalizował, ale istnieje rezonans z naszą energią.
  W ciągu dwóch tygodni od sesji, jeśli jest taka potrzeba, można uzyskać dodatkową, krótką nieodpłatną pomoc telefonicznie. Można tez umówić się na kolejną sesję na skypie.

Zapraszamy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz